Veronika Čamková

Ski klub Velké Meziříčí - Ski klub Velké Meziříčí

Historie vzniku Lyžařského poháru Vysočiny 2003 - Ski klub Velké Meziříčí

Akce SKI VM - Ski klub Velké Meziříčí

O titul Akademického mistra v SuperG se bude bojovat ve Špindlu 10. ledna  2022 - ČAUS
O titul Akademického mistra v SuperG se bude bojovat ve Špindlu 10. ledna 2022 - ČAUS

Dnes začínají olympijské hry mládeže - ČR vyslalo pod pět kruhů 11 nadějí!  - Závodní lyžování - Články o lyžování na SNOW.cz - SNOW.cz
Dnes začínají olympijské hry mládeže - ČR vyslalo pod pět kruhů 11 nadějí! - Závodní lyžování - Články o lyžování na SNOW.cz - SNOW.cz

Veronika Čamková skvěle reprezentuje na Juniorském mistrovství světa v  ruské Soči - NovinyVM.cz
Veronika Čamková skvěle reprezentuje na Juniorském mistrovství světa v ruské Soči - NovinyVM.cz

AKTUALIZOVÁNO, FOTO: Stříbro pro Česko ve skikrosu! | Český olympijský tým

Velkomeziříčská závodnice Veronika Čamková zahájila sezonu dvěma  vítězstvími - NovinyVM.cz
Velkomeziříčská závodnice Veronika Čamková zahájila sezonu dvěma vítězstvími - NovinyVM.cz

Vítězi lyžařského Memoriálu jsou Vašulín a Čamková - Issuu

V alpských disciplínách žáci soupeřili o mistrovské tituly - Krkonošský  deník
V alpských disciplínách žáci soupeřili o mistrovské tituly - Krkonošský deník

Veronika Čamková trojnásobnou mistryní republiky! - Ski klub Velké Meziříčí

Republikové slalomové tituly dobyli Kryštof Krýzl a Kateřina Pauláthová |  Alpské lyžování
Republikové slalomové tituly dobyli Kryštof Krýzl a Kateřina Pauláthová | Alpské lyžování

Obří slalomy ALLIANZ Českého poháru v Peci p. Sněžkou vyhrály Klicnarová a  Čamková s Gartnerovou, mezi muži vybojoval double Kotzmann | Alpské lyžování
Obří slalomy ALLIANZ Českého poháru v Peci p. Sněžkou vyhrály Klicnarová a Čamková s Gartnerovou, mezi muži vybojoval double Kotzmann | Alpské lyžování