Home

Kína Memo izgalom kosárlabda u20 nyolcas döntő báj Játszótér felszerelés Tápláló

Nagyon büszke vagyok!” – Dusan Markovic, a kecskeméti juniorok országos  döntős szerepléséről
Nagyon büszke vagyok!” – Dusan Markovic, a kecskeméti juniorok országos döntős szerepléséről

Nem volt szerencsénk: két győzelem is kevés volt - Rátgéber Akadémia

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Szerdán startol a szomszédvári párharc

Közeleg a fiú U20-as döntő, amelyen bizonyítaniuk kell játékosainknak, hogy  érettek a felnőtt kosárlabdára! - Rátgéber Akadémia
Közeleg a fiú U20-as döntő, amelyen bizonyítaniuk kell játékosainknak, hogy érettek a felnőtt kosárlabdára! - Rátgéber Akadémia

A PVSK U20-as csapata nyerte meg az alapszakaszt, az NKA nem előzhet |  Pécsi Vasutas Sportkör
A PVSK U20-as csapata nyerte meg az alapszakaszt, az NKA nem előzhet | Pécsi Vasutas Sportkör

Kosárlabda: továbbra is tart a lendület az U20-as címvédő Körmendné

A körmendi felnőttcsapatban is élnének a lehetőséggel a klub fiataljai 🏀  KOSÁRLABDA - YouTube
A körmendi felnőttcsapatban is élnének a lehetőséggel a klub fiataljai 🏀 KOSÁRLABDA - YouTube

Kosárlabda: a DEAC otthon tartotta az U20-as férfi bajnoki címet

U20: csütörtökön kezdődik az országos döntő

HAON - Betegség miatt határozatlan időre kidőlt a DEAC kosarasa

Hírek - DEAC Kosárlabda Akadémia

U20: negyedik helyen végeztünk

Kosárlabda: négy csapat már bebiztosította a helyét az U20-asok országos  döntőjében
Kosárlabda: négy csapat már bebiztosította a helyét az U20-asok országos döntőjében

Kosárlabda: beérett a munka a DEAC-ban – történelmi U20-as bajnoki cím lett  a debreceniek jutalma
Kosárlabda: beérett a munka a DEAC-ban – történelmi U20-as bajnoki cím lett a debreceniek jutalma

Kosárlabda: olajozott gépezetként működik a Szolnok U20-as csapata