képző Kikötő Bőr sárközy zsófi kosárlabda markolat elit Bármikor

Mozdulj rá! - Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság keresztjáték - nők

Mozdulj rá! - TF: közel a bravúrhoz, közel a profikhoz | EEJ női kosárlabda

Mozdulj rá! - Gálázott az Eb-bronzérmes | Nemzeti Egyetemi Kosárlabda MEFOB

Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: BME-parádé a Közgáz  otthonában
Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: BME-parádé a Közgáz otthonában

Rajtol az egyetemi kosárlabda bajnokság - UNISPORT

Női Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: Pécsi bravúr, papírforma meccsek,  félbeszakadt keleti rangadó - MEFS
Női Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: Pécsi bravúr, papírforma meccsek, félbeszakadt keleti rangadó - MEFS

A nőknél a Győr, a férfiaknál a TF nyerte a kosárlabda egyetemi bajnokságot  - UNISPORT
A nőknél a Győr, a férfiaknál a TF nyerte a kosárlabda egyetemi bajnokságot - UNISPORT

TF- és SZoESE-arany a 3x3 kosárlabda MEFOB-on - UNISPORT

Már a jövő évi EEJ-re hangol a Miskolci Egyetem női 3x3-as kosárlabdacsapata  - UNISPORT
Már a jövő évi EEJ-re hangol a Miskolci Egyetem női 3x3-as kosárlabdacsapata - UNISPORT

Szurkolók nélkül mit sem ér a kosárlabda MEFOB - UNISPORT

Kosárlabda EEB három magyar csapattal - MEFS

Hírek - MEFS

Mozdulj rá! - Huszáros hajrával fordítottak a pécsiek a Nemzeti Egyetemi  Kosárlabda Bajnokság 3. fordulójában a férfiaknál
Mozdulj rá! - Huszáros hajrával fordítottak a pécsiek a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság 3. fordulójában a férfiaknál

Egyetemi sport | Budapest

ELTE-s győzelem a Tájfutó MEFOB összetett versenyében | Budapesti Egyetemi  Atlétikai Club
ELTE-s győzelem a Tájfutó MEFOB összetett versenyében | Budapesti Egyetemi Atlétikai Club

Megismételné tavalyi EEJ-s szereplését a TF női 3x3-as kosárlabdacsapata -  UNISPORT
Megismételné tavalyi EEJ-s szereplését a TF női 3x3-as kosárlabdacsapata - UNISPORT

Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Kétpontos pécsi  sikerével a Közgázé a 3. hely nyugaton
Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Kétpontos pécsi sikerével a Közgázé a 3. hely nyugaton

Erős csapattal vág neki az Európai Egyetemek 3x3-as Kosárlabda-bajnokságának  a TF férficsapata - UNISPORT
Erős csapattal vág neki az Európai Egyetemek 3x3-as Kosárlabda-bajnokságának a TF férficsapata - UNISPORT

Mozdulj rá! - Női egyetemi kosárlabda bajnokság: Hosszabbításos miskolci  siker Debrecenben
Mozdulj rá! - Női egyetemi kosárlabda bajnokság: Hosszabbításos miskolci siker Debrecenben

Sárközy Zsófia egyetemi Európa-bajnok! - UNISPORT

Az ELTE és a DE lett az idei bajnok a kosárlabda MEFOB-on - UNISPORT

Sárközy Zsófia (ELTE) aranyérmet nyert az Európai Egyetemek Tájékozódási  Futó Bajnokságán - MEFS
Sárközy Zsófia (ELTE) aranyérmet nyert az Európai Egyetemek Tájékozódási Futó Bajnokságán - MEFS

Mozdulj rá! - Izgalommentes játékhét a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda  Bajnokságban a férfiaknál
Mozdulj rá! - Izgalommentes játékhét a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban a férfiaknál

BME 3x3: Csakis előre! - UNISPORT