Home

Lány becsület henger varga dániel kosárlabda Idegen Vágás Vőlegény

Varga Dániel – Megyeri

Óbudai Kaszások - MAGABIZTOS SIKER, MÁSODSZOR SZÁZ FELETT A tabella 13.  helyén álló egri csapat érkezett Óbudára, hogy összecsapjon a mostanában  nehézségekkel küzdő Kaszásokkal. A hazaiaknál visszatérhetett Varga Dániel,  de még minidig
Óbudai Kaszások - MAGABIZTOS SIKER, MÁSODSZOR SZÁZ FELETT A tabella 13. helyén álló egri csapat érkezett Óbudára, hogy összecsapjon a mostanában nehézségekkel küzdő Kaszásokkal. A hazaiaknál visszatérhetett Varga Dániel, de még minidig

Előnyben a Ceglédi KE | CeglédiSport.hu

Varga Dániel lemondta a válogatottságot | JochaPress.hu

Varga Dániel szóvá tette a sportági nepotizmust, a LEN őt marasztalta el  bullshitelő közleményében - Eurosport
Varga Dániel szóvá tette a sportági nepotizmust, a LEN őt marasztalta el bullshitelő közleményében - Eurosport

Utánpótlás bajnokságok: Az alapszakasz végéhez közeledünk a kadett és a  junior fiúknál – BB1.hu
Utánpótlás bajnokságok: Az alapszakasz végéhez közeledünk a kadett és a junior fiúknál – BB1.hu

Varga Dániel - DEAC Kosárlabda Akadémia

Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Kétpontos pécsi  sikerével a Közgázé a 3. hely nyugaton
Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Kétpontos pécsi sikerével a Közgázé a 3. hely nyugaton

BKG - Pest megye, Veresegyház, Veresegyház

Kosárlabda: újabb bravúr, négy másodperccel a mérkőzés vége előtt nyert  Magyarország - sport
Kosárlabda: újabb bravúr, négy másodperccel a mérkőzés vége előtt nyert Magyarország - sport

Varga Dániel – Sportmenü

Varga Dániel bronzérmet szerzett - DEAC

Férfi vízilabda: Ki kell lépnünk a komfortzónánkból! – Varga Dániel

Férfi egyetemi bajnokság: kiesett a címvédő, nagy hátrányban a nyugati  győztes – BB1.hu
Férfi egyetemi bajnokság: kiesett a címvédő, nagy hátrányban a nyugati győztes – BB1.hu

Arany- és bronzérmet nyertek a Széchenyi-egyetem csapatai a kosárlabda  négyes döntőben
Arany- és bronzérmet nyertek a Széchenyi-egyetem csapatai a kosárlabda négyes döntőben

Az Egyesült Államok 99, Doncic 37 ponttal kezdett - Sportal.hu

Kosárlabda U20 – Oldal 5 – MEAFC

Teqball: Varga Dániel - Németh Erik finálé döntött a HB Inter Trans  Kupáról! - Hungary Sport
Teqball: Varga Dániel - Németh Erik finálé döntött a HB Inter Trans Kupáról! - Hungary Sport

Varga Dániel - Játékos adatlap - DVTK

Csapat: VUKE U14/B - utanpotlas.veszpremkosar.hu | Veszprémi Utánpótlás  Kosárlabda Egyesület
Csapat: VUKE U14/B - utanpotlas.veszpremkosar.hu | Veszprémi Utánpótlás Kosárlabda Egyesület

OSC: A sok változás nagyon inspirál – Varga Dániel - NSO